O nas

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę Inwestycji w zakresie projektowym począwszy od doradztwa, opracowania i przygotowania projektu budowlanego, wykonawczego, warsztatowego po nadzór oraz sporządzanie kosztorysów.

Posiadamy własne biuro projektowe i dysponujemy wykwalifikowaną kadrą inżynierów z bogatym doświadczeniem i uprawnieniami budowlanymi - projektowymi i wykonawczymi w branży konstrukcyjno-budowlanej i wykonawczymi w branży elektrycznej.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu i zlecenia, biorąc pod uwagę wymagania Inwestora oraz warunki ekonomiczne. Posiadane doświadczenie i kwalifikacje pozwalają nam na realizację każdego przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego jak i przemysłowego. Wykonujemy projekty hal, obiektów kubaturowych, przemysłowych i handlowych, posiadamy również doświadczenie w pracach na obiektach zabytkowych.

Specjalizujemy się w konstrukcjach stalowych typowych jak i tych bardziej złożonych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu w renomowanych biurach projektowych jak i na dużych wytwórniach konstrukcji stalowych jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez współczesny rynek konstrukcji stalowych tzn - optymalne zużycie stali, jakość dokumentacji, czas realizacji projektu.

Doświadczenie i wiedza

Zrealizowaliśmy setki projektów dla inwestorów polskich i zagranicznych. Wciąż rozwijamy się i poszerzamy swoją wiedzę oraz wdrażamy innowacyjne rozwiązania.

Jakość

Dbamy o to, aby wszystkie nasze projekty były realizowane z dbałością o każdy szczegół oraz w sposób optymalny.

Nowoczesne rozwiązania

Nasze projekty realizujemy z zastosowaniem najbardziej nowoczesnych narzędzi wspomagających projektowanie konstrukcji.

Firma


Treger Construction. Projektowanie konstrukcji stalowych, przeglądy budynków, nadzory budowlane.

Dane kontaktowe


32-020 Wieliczka, ul. Nowy Świat 6a
Numer telefonu: +48 510 678 529
Email: biuro@treger.pl